NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

17 lat lgdkupuj swiadomie

Komunikat. Zasady obsługi interesantów w Biurze LGD

Logo - Razem dla Radomki

Od 1 czerwca w biurze Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” obowiązują następujące zasady obsługi interesantów.

 

Obsługa odbywać się ma z zachowaniem wymogów sanitarnych oraz z zapewnieniem bezpieczeństwa naszych gości i pracowników. W trakcie wizyty w niezbędne będzie zachowanie dwumetrowych odstępów między osobami oraz używanie maseczek i rękawiczek. Z uwagi na konieczność zapobiegania rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej COVID-19, prosimy o niezgłaszanie się bez wcześniej umówionej wizyty, chyba że ogranicza się ona do złożenia korespondencji w biurze LGD . Dopuszczalna liczba interesantów w danym pomieszczeniu nie może przekraczać jednej osoby na stanowisko obsługi.

 

Pozostałe osoby będą proszone o oczekiwanie na korytarzu. Aby maksymalnie skrócić czas wizyty w biurze w trakcie naborów wniosków (postępowanie konkursowe), zachęcamy do przynoszenia gotowych, wypełnionych wniosków.

 

Na spotkania z pracownikami merytorycznymi należy umawiać się telefonicznie. Przy wejściu prosimy o założenie maseczki i zdezynfekowanie dłoni. LGD „Razem dla Radomki” nadal zachęca do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 

Biuro LGD jest czynne w następujących godzinach poniedziałek 9.00- 17.00, wtorek-piątek 8.00-16.00.

Category: Bez kategorii

Copyright by Paweł Słabik