NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

kupuj swiadomie

Zapraszamy na szkolenie z zakresu przygotowania wniosków dla naboru: Rozwój Istniejącego Przedsiębiorstwa. 13.07.2020 r.

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” serdecznie zaprasza na szkolenie z zakresu przygotowania wniosku i dokumentacji związanych z trwającym konkursem w zakresie Rozwoju Istniejącego Przedsiębiorstwa. Spotkanie odbędzie się 13 lipca 2020 r. (poniedziałek) o godzinie 11.00 w Centrum Dystrybucji i Przetwórstwa Rolnego w Słowikowie, (Słowików 100, 26-650 Przytyk).

Logo - Razem dla Radomki

Szkolenie ma na celu przygotowanie wnioskodawców do wypełnienia formularza wniosku o przyznanie pomocy i biznesplanu, prezentacje głównych założeń i zakresu wsparcia dla ogłoszonego naboru wniosków w ramach działania „Rozwój istniejącego przedsiębiorstwa” realizowanego w ramach Poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

Zainteresowane osoby prosimy o potwierdzenie obecności wysyłając informację – maila na adres zarzad@razemdlaradomki.pl. Informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy również wszystkich uczestników o przestrzeganie norm bezpieczeństwa (noszenie maseczek i zachowanie dwumetrowych odstępów w przygotowanych na sali miejscach szkoleniowych).

Category: Bez kategorii

Copyright by Paweł Słabik