NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

kupuj swiadomie

Członkowie Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze obszaru Doliny Radomki

Zapraszamy Państwa do Doliny Radomki – malowniczego i bogatego kulinarnie obszaru Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” – by zaprezentować Członków Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze i ich smakowite produkty.

CAMELOT CATERING
ELŻBIETA BIEŃ

ela bień

Camelot – Catering to firma, którą prowadzi Elżbieta Bień specjalizująca się w przygotowaniu potraw na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. Pani Ela to prawdziwa pasjonatka gotowania i odkrywania nowych smaków. Nieustannie ulepsza znane przepisy, a także odświeża te zapomniane. W gotowaniu największą radość sprawia jej łączenie nowych smaków i poznawanie kuchni różnych regionów. Pasja Pani Elżbiety Bień to jej sposób na życie, dzięki temu jest osobą spełnioną i szczęśliwą, co znajduje odzwierciedlenie w smaku przyrządzanych przez nią potraw.

 

Oprócz kunsztu gotowania Pani Bień specjalizuje się także w produkcji ekologicznych dań w tym Dżemu z Czerwonej Papryki Przytyckiej, masła z dodatkiem papryki, czy smalcu z dodatkiem papryki. Pani Elżbieta wykorzystuje do ich wytwarzania m.in. lokalny produkt tradycyjny Paprykę Przytycką. Pani Ela współpracuje z Lokalną Grupą Działania „Razem dla Radomki”, w obszarze promocji lokalnych produktów rolnych.

 

Specjalnością Catering Camelot jest tradycyjna kuchnia polska, a posiłki dopasowywane są do charakteru pracy zamawiającego, tak aby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Camelot Catering posiada szerokie doświadczenie w przygotowywaniu zarówno małych kilkuosobowych spotkań firmowych, szkoleń, konferencji oraz innych imprez dla większej liczby gości, dla firm, na eventy i garden party.

ziolowy kolacz

Kontakt:
Catering Camelot
Cerekiew, ul. Radomska47A
26-652 Zakrzew
e-mail:camelot@poczta.pl
http://www.cateringradom.pl/
tel. 604 873 991

Category: Bez kategorii

Copyright by Paweł Słabik