NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

kupuj swiadomie

Webinar: Kreowanie marki przez NGOsy. Wykorzystanie social mediów i programów graficznych w procesie budowania rozpoznawalności organizacji

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu on-line (webinarze), którzy odbędzie się w dniu 15.12.2023 r. o godzinie 10.30 i poświęcone zostanie zagadnieniu „Kreowanie marki przez NGOsy. Wykorzystanie social mediów i programów graficznych w procesie budowania rozpoznawalności organizacji”.

 

Spotkanie zaadresowane są do osób, które chcą zdobyć wiedzę w zakresie promocji i sposobu budowania marki, rozpoznawalności swoich organizacji, w tym m.in. za pomocą wykorzystania social mediów. W ramach szkolenia przekazane zostanie informację o sposobie kreowania wizerunku organizacji, podejmowania strategii promocyjnych, realizacji komunikacji w obrębie organizacji i kampanii społecznych.

 

Uczestnicy spotkań zdobędą wiedzę o rodzajach dostępnych bezpłatnych programów graficznych, nauczą w zakresie przygotowywania elementów elementy promocyjne (plakaty, ulotki, materiały na strony i portale społecznościowe itp.) wraz z elementem projektowania grafik, filmów, obróbki zdjęć, czy też programów do kreowania animacji i przygotowania prezentacji.

 
Category: Bez kategorii

Copyright by Paweł Słabik