NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

17 lat lgdkupuj swiadomie

Intel Business Challenge Europe 2012 – przedłużony termin zgłoszeń

„Ze względu na duże zainteresowanie uczestników zdecydowaliśmy się dać szansę większej grupie europejskich młodych przedsiębiorców podjęcia się tego wyzwania” mówi Michał Dżoga, Intel Corporate Affairs Manager.

   
Termin nadsyłania projektów do Intel® Business Challenge Europe 2012 został wydłużony o 3 tygodnie.  Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 28 maja br. na www.HiTechPlant.com, platformie służącej rozwijaniu projektów technologicznych. 

   
W puli nagród jest 50 tys. dolarów oraz udział w światowym finale Intel Global Challenge w Krzemowej Dolinie, USA.

   
Udział w Intel Business Challenge Europe 2012 to jedyna okazja do pokazania swojego projektu praktykom światowego biznesu i poznania ich opinii. To także możliwość skorzystania z coachingu prowadzonego przez najlepszych specjalistów z Silicon Valley.

   
Do zgłaszania swoich projektów zapraszamy studentów, doktorantów i absolwentów szkół wyższych, którzy swoją wiedzę  chcą zamienić w biznes na światowym poziomie. Wszyscy oni mają szansę na powtórzenie ubiegłorocznego sukcesu polskiego zespołu NeuRON w europejskim finale.

  
Partnerem organizacyjnym jest polski Fundusz Zaawansowanych Technologii INVESTIN, który już w 2011 roku organizował europejski finał Intel Business Challenge w Sopocie.

   
Regulamin Intel Business Challange Europe 2012: www.intelchallenge.eu

Copyright by Paweł Słabik