NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

17 lat lgdkupuj swiadomie

Hotel i Restauracja Karo w Mleczkowie

 Hotel i Restauracja Karo
 

Hotel Karo w Mleczkowie k. Radomia to nowoczesny i elegancki obiekt na organizację przyjęć weselnych, komunijnych, integracyjnych i okolicznościowych, konferencji, szkoleń i innych spotkań biznesowych w niepowtarzalnych wnętrzach. Lokalizacja Hotelu Karo gwarantuje wszystkim Gościom spokój i możliwość odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie pozwala na szybkie i wygodne dotarcie do centrum Radomia. Oferta Hotelu Karo tworzona jest z myślą o wysokich wymaganiach i niecodziennych potrzebach Gości. Hotel oferuje komfortowe warunki do przeprowadzenia zarówno kameralnych spotkań biznesowych, jak i dużych korporacyjnych przyjęć.

 

Hotel zapewnia klimatyzowane sale do 260 osób wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny, który umożliwia przeprowadzenie profesjonalnych video konferencji wielkoformatowych. Wyjątkowej atmosfery panującej w Hotelu Karo dopełni wyśmienity smak kuchni serwowanej w hotelowej restauracji czynnej 7 dni w tygodniu. O Państwa podniebienia zadba szef kuchni Paweł Banaszek, były kucharz warszawskich restauracji, m. in. w Hotelu Radisson SAS 5*, Hotelu Holiday Inn 4* oraz restauracji Bazyliszek. Szef kuchni skomponuje menu dostosowane do oczekiwań Gości oraz zadba o to, aby specjały restauracji Karo, przygotowywane z pasją i troską o najwyższą jakość produktów, zadowoliły nawet najbardziej wyrafinowane gusta kulinarne.

 

Do dyspozycji Gości Hotel przygotował nawet do 50 miejsc noclegowych w nowoczesnych komfortowych pokojach o wysokim standardzie z łazienkami (w tym apartamentach) wyposażonych w indywidualnie sterowaną klimatyzację, WI – FI, telefon oraz telewizor. Na terenie Hotelu znajduje się monitorowany bezpłatny zamknięty parking na 50 miejsc postojowych.

 

Niewątpliwą atrakcją Hotelu jest Zimowy Ogród, który przyciąga uwagę niezwykłym wystrojem i dobrze nasłonecznionym wnętrzem. Hotelowi oraz restauracyjni Goście mogą poczuć w tym miejscu wyjątkową, pełną spokoju atmosferę. Ponadto na terenie obiektu znajduje się grillowa chata, gdzie w okresie wiosenno-letnim Hotel proponuje organizację spotkań ze znajomymi lub rodziną przy grillowych smakołykach.

 

Z myślą o najmłodszych Gościach Hotel przygotował doskonale wyposażony i bezpieczny plac zabaw, który wypełni wolny czas i umili pobyt każdemu dziecku podczas odbywających się spotkań oraz przyjęć. Priorytetem Hotelu Karo jest satysfakcja Gości, jak i pełen profesjonalizm i najwyższe standardy w obsłudze zarówno gości indywidualnych, jak i grup zorganizowanych.

 

„KARO” Restauracja, Hotel, Sala Bankietowa, ul. J. Pawła II 2, Mleczków 26-652 Zakrzew

Telefon. +48 380 18 99, kom. 608-058-459,e-mail: recepcja@hotelkaro.pl

Zachęcamy do odwiedzin strony internetowej Hotelu Karo.

Copyright by Paweł Słabik