NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

17 lat lgdkupuj swiadomie

Szkolny Klub Przedsiębiorczości – Przysucha

Zajęcia Innowacyjnego Klubu Przedsiębiorczości w Przysusze odbywały się systematycznie w piątki. Na zajęciach poznaliśmy wiele zagadnień związanych z giełdą, przedsiębiorczością. Ciekawe były gry logiczne, nad którymi niekiedy musieliśmy długo myśleć, aby je rozwiązać. Nauczyliśmy się współpracy w grupie i wspólnego rozwiązywania problemów dotyczących przedsiębiorczości, poznaliśmy swoje mocne i słabe strony.

 


Ekonomia jest bardzo ważna w szkole, ale również jako wskaźnik do mądrego, rozsądnego i oszczędnego gospodarowania pieniędzmi (np. naszymi kieszonkowymi). W dzisiejszych czasach jest dużo pokus aby wydawać pieniądze, sklepy kuszą nas kolorowymi reklamami i pięknymi witrynami. Na kółku nauczyliśmy się jak nie ulegać ślepym zakupom, tylko dokonywać właściwych wyborów.

 


W tym celu zdobyliśmy wiedzę przekazaną nam przez prowadzącą zajęcia panią Dorotę Stadnik, oraz TRIZ-manów goszczących u nas. Dzięki TRIZ-owi umiemy rozwiązywać wiele zadań, lepiej przygotujemy się do czekającego nas konkursu. Lubimy te zajęcia, bo są ciekawe, zabawne i przydatne w życiu.

 

zdjecia_przysuchazdjecia_przysuchazdjecia_przysuchazdjecia_przysucha

Copyright by Paweł Słabik