NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

kupuj swiadomie

Konkurs Kreowanie Jutra

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w II edycji Konkursu Kreowanie Jutra!

 

Kreowanie Jutra to Konkurs dla autorów nowatorskich pomysłów i racjonalizatorskich rozwiązań, które usprawniły funkcjonowanie przedsiębiorstw, instytucji, organizacji i urzędów. To również okazja do zaprezentowania się dla pracodawców stwarzających otoczenie sprzyjające rozwojowi kreatywności swoich pracowników.

 

Laureaci Konkursu zostaną uhonorowani atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. Aby wziąć udział w Konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, opisać swoje rozwiązanie, opisać jego wpływ na poprawę funkcjonowania firmy oraz możliwość wprowadzenia go w innych firmach.

 

Zwycięzcy Konkursu w kategorii „Kreatywny pracownik” otrzymają nagrodę główną o równowartości 5 000 zł, oraz wyróżnienie o równowartości 2 500 zł. Zwycięzcy Konkursu w kategorii „Pracodawca przyjazny kreatywności” otrzymają statuetkę i dyplom. Zgłoszenia konkursowe będą przyjmowane do 16 grudnia br., zaś uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się na początku 2012 roku.

 


I edycja ogólnopolskiego Konkursu „Kreowanie Jutra” rozstrzygnięta!

 

W dniu 4 lipca br. w Warszawie miało miejsce uroczyste wręczenie nagród laureatom I edycji ogólnopolskiego Konkursu „Kreowanie Jutra”. Konkurs zorganizowała Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach kampanii promującej postawy proinnowacyjne.

 

Więcej informacji na temat konkursu można uzyskać na stronie www.ppp.pi.gov.pl

Category: Bez kategorii

Copyright by Paweł Słabik