NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

17 lat lgdkupuj swiadomie

Zapraszamy producentów do udziału w Targach Produktów Regionalnych i Ekologicznych Regionalia 2015.

Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” w dniach od 17 do 19 kwietnia 2015 r. uczestniczyć będzie w IV edycji Targów Produktów Regionalnych i Ekologicznych „Regionalia”, które odbędą się w Warszawie w Centrum MT Polska przy ulicy Marsa 56 c. Na swoim stoisku chcemy zaprezentować najlepsze produkty spożywcze z naszego terenu oferujemy wystawcą bezpłatną powierzchnię wystawienniczą i możliwość promocji produktów żywnościowych.

Targi Regionalna to różnorodny katalog wyrobów, które wytwarzane są często według receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenia, na bazie lokalnych surowców i w sposób przyjazny dla środowiska. Ich ideą jest popularyzacja produktów regionalnych i potraw przygotowanych według tradycyjnych receptur, bez konserwantów i polepszaczy, promocja żywności ekologicznej i naturalnej.

Dzięki rozszerzonej formule i połączeniu z największą tego typu imprezą konsumencką w Polsce, XVIII edycją Targów Turystyki i Wypoczynku „Lato” (www.targilato.pl), wystawcy będą mogli dotrzeć nie tylko do szerokiej rzeszy klientów indywidualnych (odbywające się równolegle Targi Lato odwiedzane są corocznie przez ponad 20 000 Warszawiaków), ale również do przedstawicieli wielu sieci handlowych, supermarketów, sklepów ze zdrową żywnością, restauracji, hurtowni, szkół, mediów, oraz wszystkich zainteresowanych.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z Biurem Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” telefonicznie pod nr 48 38 58 996 lub mailowo, adres: promocja@razemdlaradomki.pl.

Category: Bez kategorii

Copyright by Paweł Słabik