NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

kupuj swiadomie

60 numer Biuletynu Informacyjnego Razem dla Radomki. Zachęcamy do lektury!

biuletyn60

Serdecznie zachęcamy Państwa do lektury 60 numeru naszego wydawnictwa, które przedstawia najważniejsze informacje dotyczące działań realizowanych przez nasze Stowarzyszenie, jak również inicjatywy podejmowane nasze instytucje partnerskie, samorządy, przedsiębiorców oraz osoby prywatne. W bieżącym numerze opowiemy o LAMIE czyli Letniej Akademii Młodych Animatorów z Wieniawy, którzy coraz mocniej dają o sobie znać, a w ostatnich dniach kwietnia otworzyli w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Wieniawie – kawiarnię. Zaprezentujemy też relację z dwóch znaczących wydarzeń związanych z promocją turystyki i produktów regionalnych, podczas których w minionym miesiącu na zaproszenie Urzędu Marszałkowskiego Woj. Mazowieckiego uczestniczyliśmy. W Kielcach już po raz piąty zaprezentowaliśmy się na Międzynarodowych Targach Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL, a w Warszawie promowaliśmy producentów markowych i regionalnych produktów podczas IV edycji Targów Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych „Regionalia” otrzymując nagrody w konkursach na najciekawsze stoiska wystawiennicze.

  Przedstawiamy również inicjatywy finansowane we środków przekazanych przez nasze Stowarzyszenie w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, a także artykuły poświęcone dworom i pałacom w regionie radomskim, czy też opowiemy o psychologii wyglądu.

   Oczywiście to nie wszystkie wiadomości, które przedstawiliśmy na łamach Biuletynu, dlatego tym bardziej zachęcamy do jego lektury. Publikacja dostępna jest na naszej stronie internetowej pod adresem http://razemdlaradomki.pl/biuletyny/biuletyn60/index.html (wersja on-line) Zachęcamy do lektury.

   Category: Bez kategorii

   Copyright by Paweł Słabik