NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

kupuj swiadomie

Watify napędza rozwój przedsiębiorczości na polu cyfryzacji

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, wątpliwości stanowią zaletę. Jeśli je masz, oznacza to, że musisz zadawać pytania. Wraz z otrzymywanymi odpowiedziami rodzą się doskonałe pomysły. Dzięki temu przedsiębiorcy znajdują twórcze rozwiązania dla napotykanych problemów. Jednak wiele osób pozwala, aby ich wątpliwości hamowały ich przedsiębiorczość. Dlatego warto pamiętać o słowach Thomasa Edisona: „Nie poniosłem porażki. Po prostu odkryłem 10 000 błędnych rozwiązań”.

Watify jako inicjatywa Komisji Europejskiej, pomaga przedsiębiorcom pokonać przeszkody, które uniemożliwiają rozpoczęcie własnej działalności lub jej cyfryzację – eliminuje wątpliwości i pobudza do działania.

Na platformie Watify znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Chcesz założyć własną firmę? Zainspiruj się i znajdź odpowiedzi na swoje wątpliwości na stronie WatifyStart. Znajduje się tu seria inspirujących filmów, na których przedsiębiorcy z całej Europy, w tym z Polski, opowiadają o swoich doświadczeniach w rozwijaniu biznesu. W jednym z nagrań (film poniżej), Stefan Batory, twórca iTaxy i Booksy, opowiada m.in. o tym dlaczego w krytycznym momencie jego biznesu, za ostatnie pieniądze kupił garnitur, koszulę i krawat.

Jeśli szukasz sposobów zastosowania technologii cyfrowej w swojej firmie, na stronie WatifyTransform zachęcą Cię przedsiębiorcy, którzy wykorzystali nowoczesne technologie do przekształcenia swoich firm. Istnieje także szansa na wzięcie udziału w spotkaniu lub samodzielnej organizacji spotkania Watify. Natomiast dla tych, którzy chcieliby podzielić się swoimi wątpliwościami lub znaleźć odpowiedzi, opracowana została  sekcja „Wątpliwości” (Doubts).

Na uwagę zasługuje ciekawe narzędzie dotyczące sprzedaży online. Stanowi on pewnego rodzaju przewodnik, w którym zaprezentowano podstawowe informacje dla przedsiębiorstw, zwłaszcza MŚP. W dziesięciu blokach tematycznych przybliżone zostały m.in. obowiązki prawne, możliwości ochrony pomysłu czy strony internetowej, kwestie związanych z promocją, podatkami czy płatnościami online.

Zachęcamy do korzystania z Watify!

Źródło: pi.gov.pl

Category: Bez kategorii

Copyright by Paweł Słabik