NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

17 lat lgdkupuj swiadomie

Archiwum Maj 2012

08.05.2012

RdR+ZPWiM_m

W ramach projektu „Mazowieckie partnerstwo na rzecz współpracy, adaptacyjności i innowacji” 14 maja o godzinie 13.00 w Domu Kultury w Przysusze odbędzie się konferencja promująca projekt.

Serdecznie zapraszamy.


Czytaj więcej

 


 

09.05.2012

Logo - Intel Businerss ChallengeZe względu na duże zainteresowanie uczestników termin nadsyłania projektów do Intel® Business Challenge Europe 2012 został wydłużony o 3 tygodnie. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 28 maja br. na www.HiTechPlant.com, platformie służącej rozwijaniu projektów technologicznych. W puli nagród jest 50 tys. dolarów oraz udział w światowym finale Intel Global Challenge w Krzemowej Dolinie, USA.


Czytaj więcej

 


 

18.05.2012

RdR+ZPWiM_m14 maja br. w Sali Widowiskowej przysuskiego Domu Kultury odbyła się konferencja regionalna w ramach projektu „Mazowieckie partnerstwo na rzecz współpracy, adaptacyjności i innowacji”. Konferencja miała na celu promocję projektu. Na spotkaniu poruszona została m.in. tematyka innowacyjności, zrównoważonego rozwoju, przedsiębiorczości, komunikacji społecznej wspólnoty lokalnej oraz założenia Regionalnej Strategii Innowacji.


Czytaj więcej

 


 

25.05.2012

RdR+ZPWiM_mW ramach projektu „Mazowieckie partnerstwo na rzecz współpracy, adaptacyjności i innowacji” lokalni animatorzy – przedstawiciele Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” wezmą udział w cyklu szkoleń. Pierwsze z nich odbędzie się 28-30 maja br.


Czytaj więcej

 


 

28.05.2012

Logo - Kongras Innowacyjnej GospodarkiKongres Innowacyjnej Gospodarki organizowany przez Krajową Izbę Gospodarczą odbył się w dniach 24-25 maja br. w salach Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Gościem specjalnym tegorocznego kongresu był prof. Francis Fukuyama, amerykański ekonomista i politolog, jeden z najwybitniejszych światowych myślicieli społecznych i autor kontrowersyjnej tezy o „końcu historii”.


Czytaj więcej

 


 

<- Powrót do archiwum

Copyright by Paweł Słabik